Innolux N160JCA-EEL uyumlu 16.0 inch 30pin eDP Full HD Slim LED Panel
(131.79 Kdv dahil)
5D10V82408-267911
Ön Sipariş
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Boyut: 16.0"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargo yapılacaktır.
Innolux N160JCA-EEL uyumlu 16.0 inch 30pin eDP Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Innolux N160JCA-EEL uyumlu 16.0 inch 30pin eDP Full HD Slim LED Panel