HP TPN-LA14 L24008-001 L23960-001 XEO Laptop Adaptörü
652,90 TL
(783,48 TL Kdv dahil)
XEO-A48-226382
Ön Sipariş
HP TPN-LA14 L24008-001 L23960-001 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP TPN-LA14 L24008-001 L23960-001
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP TPN-LA14 L24008-001 L23960-001 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP TPN-LA14 L24008-001 L23960-001 ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör