HP Pavilion x360 14-DH1003NT (8XD54EA) Base Model Orjinal Laptop Adaptörü
1.818,79 TL
(2.182,55 TL Kdv dahil)
A48-ORJ-227687
266 adet
HP Pavilion x360 14-DH1003NT (8XD54EA) Base Model Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP Pavilion x360 14-DH1003NT (8XD54EA) Base Model
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion x360 14-DH1003NT (8XD54EA) Base Model Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, HP Pavilion x360 14-DH1003NT (8XD54EA) Base Model ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör