HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) XEO Laptop Adaptörü
1.491,18 TL
(1.789,42 TL Kdv dahil)
XEO-A162-183838
Stokta yok
HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA)
Çıkış Gücü16W
Çıkış Voltajı5.25V
Çıkış Akımı3A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 16W muadil adaptör, HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) ile tam uyumludur. 5.25V / 3A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 16W Muadil Adaptör