HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 Orjinal Laptop Adaptörü
A162-ORJ-164330
8 adet
HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025
Çıkış Gücü16W
Çıkış Voltajı5.25V
Çıkış Akımı3A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 16W orjinal adaptör, HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 ile tam uyumludur. 5.25V / 3A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 16W Orjinal Adaptör