HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 Adaptör Teknik Özellikleri
| Durum | Yeni, Orjinal |
| Uyumlu Model | HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 |
| Çıkış Gücü | 16W |
| Çıkış Voltajı | 5.25V |
| Çıkış Akımı | 3A |
| Giriş | AC 100V – 240V, 50-60Hz |
| Konnektör | — |
| Garanti | 6 Ay |
HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 16W orjinal adaptör, HP Pavilion X2 10-N101NT (V0Y23EA) HQ-TRE 71025 ile tam uyumludur. 5.25V / 3A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
- 1 Adet 16W Orjinal Adaptör