HP Pavilion X2 10-N100NT (V0Y22EA) Orjinal Laptop Adaptörü
(66.41 Kdv dahil)
A162-ORJ-164329
8 adet
HP Pavilion X2 10-N100NT (V0Y22EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP Pavilion X2 10-N100NT (V0Y22EA)
Çıkış Gücü16W
Çıkış Voltajı5.25V
Çıkış Akımı3A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP Pavilion X2 10-N100NT (V0Y22EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 16W orjinal adaptör, HP Pavilion X2 10-N100NT (V0Y22EA) ile tam uyumludur. 5.25V / 3A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 16W Orjinal Adaptör