HP Pavilion DV6T-2100 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Adaptörü
XEO-A8-186589
26 adet
HP Pavilion DV6T-2100 Dizüstü Bilgisayar Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion DV6T-2100 Dizüstü Bilgisayar
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion DV6T-2100 Dizüstü Bilgisayar Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP Pavilion DV6T-2100 Dizüstü Bilgisayar ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör