HP Pavilion DV5-1002ET XEO Notebook Adaptörü
(14.35 Kdv dahil)
XEO-A8-185666
26 adet
HP Pavilion DV5-1002ET Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion DV5-1002ET
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion DV5-1002ET Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP Pavilion DV5-1002ET ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör