HP Pavilion DV3Z-1000 18.5V 3.5A 65W XEO Adaptörü
(14.35 Kdv dahil)
XEO-A5-24329
44 adet
HP Pavilion DV3Z-1000 18 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion DV3Z-1000 18
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı18.5V
Çıkış Akımı3.5A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4 x 5.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion DV3Z-1000 18 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP Pavilion DV3Z-1000 18 ile tam uyumludur. 18.5V / 3.5A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4 x 5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör