HP Pavilion 15-DA1017NT (5QS92EA) XEO Laptop Adaptörü
(14.35 Kdv dahil)
XEO-A54-211150
29 adet
HP Pavilion 15-DA1017NT (5QS92EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion 15-DA1017NT (5QS92EA)
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.62A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion 15-DA1017NT (5QS92EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP Pavilion 15-DA1017NT (5QS92EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör