HP NSW24187 XEO Notebook Adaptörü
11.96
(14.35 Kdv dahil)
XEO-A5-171947
44 adet
HP NSW24187 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP NSW24187
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı18.5V
Çıkış Akımı3.5A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP NSW24187 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP NSW24187 ile tam uyumludur. 18.5V / 3.5A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör