HP ENVY 13-BA1013NT (2Y7X4EA) Orjinal Laptop Adaptörü
A48-ORJ-235187
266 adet
HP ENVY 13-BA1013NT (2Y7X4EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP ENVY 13-BA1013NT (2Y7X4EA)
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP ENVY 13-BA1013NT (2Y7X4EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, HP ENVY 13-BA1013NT (2Y7X4EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör