HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) XEO Laptop Adaptörü
XEO-A54-197864
29 adet
HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Envy 13-AD101NT (2PR55EA)
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.62A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör