HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) Adaptör Teknik Özellikleri
| Durum | Yeni, Orjinal |
| Uyumlu Model | HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) |
| Çıkış Gücü | 90W |
| Çıkış Voltajı | 19.5V |
| Çıkış Akımı | 4.62A |
| Giriş | AC 100V – 240V, 50-60Hz |
| Konnektör | 4.5mm*3.0mm |
| Garanti | 6 Ay |
HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP Envy 13-AD101NT (2PR55EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
- 1 Adet 90W Orjinal Adaptör