HP ADP-150XB B 150W XEO Notebook Adaptörü
XEO-A187-184567
Ön Sipariş
HP ADP-150XB B Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP ADP-150XB B
Çıkış Gücü150W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı7.7A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP ADP-150XB B Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 150W muadil adaptör, HP ADP-150XB B ile tam uyumludur. 19.5V / 7.7A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 150W Muadil Adaptör