HP ADP-150XB B 150W Orjinal Mobile Workstation Adaptörü
6.482,34 TL
(7.778,81 TL Kdv dahil)
A187-ORJ-205703
Ön Sipariş
HP ADP-150XB B Mobile Workstation Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP ADP-150XB B Mobile Workstation
Çıkış Gücü150W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı7.7A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP ADP-150XB B Mobile Workstation Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 150W orjinal adaptör, HP ADP-150XB B Mobile Workstation ile tam uyumludur. 19.5V / 7.7A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 150W Orjinal Adaptör