HP 15-BS101NT (2PM27EA) Notebook 19.5V 2.31A 45W 4.0x3.0mm XEO Adaptörü
XEO-A159-275059
2 adet
HP 15-BS101NT (2PM27EA) 19. 4.0x3.0mm Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP 15-BS101NT (2PM27EA) 19. 4.0x3.0mm
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı2.31A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP 15-BS101NT (2PM27EA) 19. 4.0x3.0mm Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, HP 15-BS101NT (2PM27EA) 19. 4.0x3.0mm ile tam uyumludur. 19.5V / 2.31A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör