Honor ADS-24S-12 1224GPCU XEO 12V 2A Harici Disk Adaptörü
XEO-A244
Stokta yok
HP Honor ADS-24S-12 1224GPCU Harici Disk Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Honor ADS-24S-12 1224GPCU Harici Disk
Çıkış Gücü24W
Çıkış Voltajı12V
Çıkış Akımı2A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP Honor ADS-24S-12 1224GPCU Harici Disk Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 24W muadil adaptör, HP Honor ADS-24S-12 1224GPCU Harici Disk ile tam uyumludur. 12V / 2A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 24W Muadil Adaptör