Delta Notebook FA180PM111 Orjinal Adaptörü
(142.46 Kdv dahil)
A173-ORJ-175138
10 adet
Diğer Delta FA180PM111 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelDiğer Delta FA180PM111
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
Diğer Delta FA180PM111 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W orjinal adaptör, Diğer Delta FA180PM111 ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Orjinal Adaptör