ASUS FA180PM111 Orjinal Notebook Adaptörü
(101.46 Kdv dahil)
A176-ORJ-170568
1 adet
Asus FA180PM111 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus FA180PM111
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus FA180PM111 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W orjinal adaptör, Asus FA180PM111 ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Orjinal Adaptör