FA180PM111 Dell XEO Notebook Adaptörü
XEO-A40-175422
1 adet
HP FA180PM111 Dell Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP FA180PM111 Dell
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP FA180PM111 Dell Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W muadil adaptör, HP FA180PM111 Dell ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Muadil Adaptör