Dell XPS 15 9560-UTS70W10165N XEO Laptop Adaptörü
XEO-A167-204015
Stokta yok
HP Dell XPS 15 9560-UTS70W10165N Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Dell XPS 15 9560-UTS70W10165N
Çıkış Gücü120W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı6.15A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Dell XPS 15 9560-UTS70W10165N Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 120W muadil adaptör, HP Dell XPS 15 9560-UTS70W10165N ile tam uyumludur. 19.5V / 6.15A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 120W Muadil Adaptör