Dell XPS 13 9370 UT55W10165N Orjinal Laptop Adaptörü
(66.62 Kdv dahil)
A182-ORJ-197715
4 adet
Dell XPS 13 9370 UT55W10165N Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelDell XPS 13 9370 UT55W10165N
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı2.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Dell XPS 13 9370 UT55W10165N Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W orjinal adaptör, Dell XPS 13 9370 UT55W10165N ile tam uyumludur. 20V / 2.25A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Orjinal Adaptör