CLAA133UA02 Asus Zenbook 13.3 inc Ultrabook Paneli Ekranı
SCR-262-16
Stokta yok
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900
Pin Sayısı  30 Pins
Standart WSVGA
Boyut  13.3 inch
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.