CLAA116WA01 Chunghwa 11.6 inch Netbook Paneli Ekranı
(60.28 Kdv dahil)
SCR-32-172660
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: CLAA116WA01 Chunghwa Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli Netbook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" CLAA116WA01 Chunghwa LED Netbook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.