BOE NV133FHM-N46 V8.2 13.3 inç Laptop Paneli Ekranı
(155.78 Kdv dahil)
SCR-659-232297
Ön Sipariş
Model: BOE NV133FHM-N46 V8.2
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
BOE NV133FHM-N46 V8.2 13.3 inç Laptop Paneli Ekranı Kutu İçeriği
- 1 x BOE NV133FHM-N46 V8.2 13.3 inç Laptop Paneli Ekranı