BOE NV133FHM-N42 13.3-inch eDP Full HD 1920x1080dpi 60Hz Slim LED Paneli
(80.97 Kdv dahil)
NV133FHM-N42-283896
Ön Sipariş
BOE NV133FHM-N42 13.3-inch eDP Full HD 1920x1080dpi 60Hz Slim LED Paneli Teknik Özellikleri:
Boyut: 13.3"
Aydınlatma: LED
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30 Pin
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu Panel kargo yapılacaktır.
BOE NV133FHM-N42 13.3-inch eDP Full HD 1920x1080dpi 60Hz Slim LED Paneli Kutu İçeriği: