AUO B141EW03 V.5 14.1 inch Notebook Paneli Ekranı
SCR-02-156467
Stokta yok
B141EW03 V.5 AUO 14.1 inch Notebook Paneli Ekranı
Teknik Bilgiler:
Model: B141EW03 V.5 AUO Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1280x800
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 14.1 inc
Aydınlatma: Florasan
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
14.1" B141EW03 V.5 AUO Florasan Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.