B131EW01 V.0 13.1 inch Notebook Paneli Ekranı
(35.87 Kdv dahil)
SCR-108-153736
14 adet
Teknik Bilgiler:
Model: B131EW01 V.0 Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1024x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.1 inc
Aydınlatma: Florasan
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.1" B131EW01 V.0 Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.