B116XW02 V.1 AUO 11.6 inch Netbook Paneli Ekranı
SCR-32-175346
Stokta yok
Stok durumuna göre uyumlu panel gönderilecektir
Teknik Bilgiler:
Model: B116XW02 V.1 AUO Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli Netbook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" B116XW02 V.1 AUO LED Netbook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.