B116XTN02.0 AUO 11.6 inch eDP Slim LED Paneli Ekran
(55.17 Kdv dahil)
SCR-251
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: B116XTN02.0 AUO
Çözünürlük: 1366 x 768
Pin Sayısı: 30 Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Uyumlu Notebook Modelleri:
B116XTN02.0 AUO Ekranı Paneli
11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
11.6" B116XTN02.0 AUO LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.