AU0 B116XAN03.2 11.6 inch eDP Slim LED Paneli Ekranı
SCR-251-S-145486
1 adet
AU0 B116XAN03.2 11.6 inch eDP Slim LED Paneli Ekranı Teknik Bilgiler:
Model: B116XAN03.2 AU0
Çözünürlük: 1366 x 768
Pin Sayısı: 30 Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
AU0 B116XAN03.2 11.6 inch eDP Slim LED Paneli Ekranı Uyumlu Notebook Modelleri:
B116XAN03.2 AU0 Ekranı Paneli
11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
11.6" B116XAN03.2 AU0 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.
Yeni, Kutusunda. 12 Ay Garantilidir.
10 Gün İçerisinde Ürünü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz
B116XAN03.2 AU0 11.6 inch eDP Slim LED Paneli Ekranı