AUO B173HAN04.0 Notebook uyumlu 17.3 inch 40Pin Full HD 144Hz Slim LED LCD Paneli
SCR-690-275796
Ön Sipariş
Model: AUO B173HAN04.0 Notebook uyumlu 17.3 inch 40Pin Full HD 144Hz Slim LED LCD Paneli
Çözünürlük: 1920x1080
Standart: WXGA
Boyut: 17.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
AUO B173HAN04.0 Notebook uyumlu 17.3 inch 40Pin Full HD 144Hz Slim LED LCD Paneli Kutu İçeriği
1 x AUO B173HAN04.0 Notebook uyumlu 17.3 inch 40Pin Full HD 144Hz Slim LED LCD Paneli