AUO B133HAN04.4 HW0A Notebook 13.3 inch 30pin IPS Full HD non-Touch Panel
SCR-659-268127
Ön Sipariş
Model: AUO B133HAN04.4 HW0A Notebook
Çözünürlük: 1920x1080
Aydınlatma: LED
Pin Sayısı: 30Pin
Boyut: 13.3"
Dokunmatik: Yok
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargolanacaktır.
AUO B133HAN04.4 HW0A Notebook 13.3 inch 30pin IPS Full HD non-Touch Panel Kutu İçeriği
- 1 x AUO B133HAN04.4 HW0A Notebook 13.3 inch 30pin IPS Full HD non-Touch Panel