Asus X55A-SX115H Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Adaptörü
XEO-A79-186705
50 adet
Asus X55A-SX115H Dizüstü Bilgisayar Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus X55A-SX115H Dizüstü Bilgisayar
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı3.42A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus X55A-SX115H Dizüstü Bilgisayar Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, Asus X55A-SX115H Dizüstü Bilgisayar ile tam uyumludur. 19V / 3.42A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör