Asus X55A-SX115H Notebok Orjinal Dizüstü Bilgisayar Adaptörü
(70.71 Kdv dahil)
A79A-186709
2 adet
Asus X55A-SX115H Notebok Dizüstü Bilgisayar Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus X55A-SX115H Notebok Dizüstü Bilgisayar
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı3.42A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus X55A-SX115H Notebok Dizüstü Bilgisayar Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Asus X55A-SX115H Notebok Dizüstü Bilgisayar ile tam uyumludur. 19V / 3.42A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör