Asus VivoBook X540UA-GQ34175 Notebook XEO Laptop Adaptörü
(12.30 Kdv dahil)
XEO-A66-252380
Stokta yok
Asus VivoBook X540UA-GQ34175 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus VivoBook X540UA-GQ34175
Çıkış Gücü33W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı1.75A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus VivoBook X540UA-GQ34175 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 33W muadil adaptör, Asus VivoBook X540UA-GQ34175 ile tam uyumludur. 19V / 1.75A çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 33W Muadil Adaptör