Asus VivoBook S551LB-CJ019H Notebook Orjinal Laptop Adaptörü
(70.71 Kdv dahil)
A169-ORJ-192207
2 adet
Asus VivoBook S551LB-CJ019H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus VivoBook S551LB-CJ019H
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı3.42A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus VivoBook S551LB-CJ019H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Asus VivoBook S551LB-CJ019H ile tam uyumludur. 19V / 3.42A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör