Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Notebook Orjinal Laptop Adaptörü
(70.71 Kdv dahil)
A115-ORJ-193825
9 adet
Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus VivoBook 15 X505BP-BR019T
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T ile tam uyumludur. 19V / çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör