Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 Orjinal Laptop Adaptörü
A216-ORJ-229153
Ön Sipariş
Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus TUF Gaming FX505DT-BQ180
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör6.0x*3.7mm
Garanti6 Ay
Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W orjinal adaptör, Asus TUF Gaming FX505DT-BQ180 ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir ve 6.0x*3.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Orjinal Adaptör