Asus K55VJ-SX090H Orjinal Laptop Adaptörü
(80.95 Kdv dahil)
A33-ORJ4-148431
1 adet
Asus K55VJ-SX090H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus K55VJ-SX090H
Çıkış Gücü120W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı6.32A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm x 2.5mm
Garanti6 Ay
Asus K55VJ-SX090H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 120W orjinal adaptör, Asus K55VJ-SX090H ile tam uyumludur. 19V / 6.32A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm x 2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 120W Orjinal Adaptör