Asus K55VD-SX862H XEO Notebook Adaptörü
10.25
(12.30 Kdv dahil)
XEO-A62-148373
655 adet
Asus K55VD-SX862H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus K55VD-SX862H
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm x 2.5mm
Garanti6 Ay
Asus K55VD-SX862H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, Asus K55VD-SX862H ile tam uyumludur. 19.5V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm x 2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör