Asus ADP-180MB F XEO Laptop Adaptörü
58.93
(70.72 Kdv dahil)
XEO-A40-204667
1 adet
HP Asus ADP-180MB F Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Asus ADP-180MB F
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı9.5A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP Asus ADP-180MB F Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W muadil adaptör, HP Asus ADP-180MB F ile tam uyumludur. 19V / 9.5A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Muadil Adaptör