Asus ADP-180MB F Orjinal Laptop Adaptörü
84.55
(101.46 Kdv dahil)
A176-ORJ-204666
1 adet
Asus ADP-180MB F Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus ADP-180MB F
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus ADP-180MB F Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W orjinal adaptör, Asus ADP-180MB F ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Orjinal Adaptör