Asus A17-180P1A ADP-180MB F 19.5V 9.23A 180W Orjinal Adaptörü
5.129,91 TL
(6.155,89 TL Kdv dahil)
A216-ORJ-220219
Ön Sipariş
Asus A17-180P1A ADP-180MB F 19 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus A17-180P1A ADP-180MB F 19
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.23A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör6.0x*3.7mm
Garanti6 Ay
Asus A17-180P1A ADP-180MB F 19 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W orjinal adaptör, Asus A17-180P1A ADP-180MB F 19 ile tam uyumludur. 19.5V / 9.23A çıkış gücüne sahiptir ve 6.0x*3.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Orjinal Adaptör