APD WA-24C12U XEO 12V 2A Harici Disk Adaptörü
559,63 TL
(671,56 TL Kdv dahil)
XEO-A112-188753
Ön Sipariş
HP APD WA-24C12U Harici Disk Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP APD WA-24C12U Harici Disk
Çıkış Gücü24W
Çıkış Voltajı12V
Çıkış Akımı2A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
HP APD WA-24C12U Harici Disk Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 24W muadil adaptör, HP APD WA-24C12U Harici Disk ile tam uyumludur. 12V / 2A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 24W Muadil Adaptör