Acer Nitro 5 AN515-55-7721 Orjinal Laptop Adaptörü
A158-ORJ-238431
Stokta yok
Acer Nitro 5 AN515-55-7721 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAcer Nitro 5 AN515-55-7721
Çıkış Gücü135W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı7.1A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*1.7mm
Garanti6 Ay
Acer Nitro 5 AN515-55-7721 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 135W orjinal adaptör, Acer Nitro 5 AN515-55-7721 ile tam uyumludur. 19V / 7.1A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*1.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 135W Orjinal Adaptör