Acer Nitro 5 AN515-55-74RJ XEO Laptop Adaptörü
(29.72 Kdv dahil)
XEO-A158-238523
Ön Sipariş
Acer Nitro 5 AN515-55-74RJ Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAcer Nitro 5 AN515-55-74RJ
Çıkış Gücü135W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı7.1A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*1.7mm
Garanti6 Ay
Acer Nitro 5 AN515-55-74RJ Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 135W muadil adaptör, Acer Nitro 5 AN515-55-74RJ ile tam uyumludur. 19V / 7.1A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*1.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 135W Muadil Adaptör