6.5" inc A065VL01 V.2 LED Endüstriyel LCD Paneli
(162.95 Kdv dahil)
SCR-A065VL01
Stokta yok
Teknik Özellikleri:
A065VL01 V.2
Brand :     AUO
Size :     6.5
Brightness :     250
Resolution :     800*480
View Angle :     45*60*55*55
Backlight :     LED
Pixel :     WVGA
Contrast Raio :     250
Connector :
Response Time :     30
Voltage :     3.3V
Outline Dimension :     157.2*89.2*6.4
Pin :     80 pin
Surface :     Anti-Glare
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli Ekranı montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.
6.5" inc A065VL01 V.2 LED Notebook LCD Paneli